LQG15HZ56NG02D
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQG15 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 250mA |
| Inductance | 56 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 800MHz |
| Q @ Freq | 8 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 820mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±2% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 402 |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.020"W(1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Air |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,730
MOQ:1,875
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.119 |
| 18,750 - 93,749 | $0.117 |
| 93,750 - 187,499 | $0.116 |
| 187,500 - 937,499 | $0.116 |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.116 |
| 1,875,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |




