KRM55WR71J226MH01K
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052563
Date Code:18
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KRM |
| Capacitance | 22 μF |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Lead Style | J-Lead |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.240"L x 0.209"W(6.10mm x 5.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.264" (6.70mm) |
| Package / Case | Stacked Smd, 2 J-Lead |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 500
MOQ:89
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 89 - 889 | $2.527 |
| 890 - 4,449 | $2.52 |
| 4,450 - 8,899 | $2.492 |
| 8,900 - 44,499 | $2.482 |
| 44,500 - 88,999 | $2.475 |
| 89,000 - 177,999 | $2.47 |
| 178,000 - | $2.465 |
| - | - |





