GRM55FR60J107KA01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052552
Date Code:10
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | 2220 |
| Case Code (Imperial) | 2220 |
| Case Code (Metric) | 5750 |
| Depth | 5 mm |
| Dielectric | X5R |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Height | 3.2 mm |
| Insulation Resistance | 7.74 MΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Material | Ceramic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage | 6.3 V |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Voltage Rating (DC) | 6.3 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 600
MOQ:132
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 132 - 1,319 | $1.695 |
| 1,320 - 6,599 | $1.671 |
| 6,600 - 13,199 | $1.663 |
| 13,200 - 65,999 | $1.658 |
| 66,000 - | $1.653 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




