GRM42A5C3F220JW01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052543
Date Code:22
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 22 pF |
| Voltage - Rated | 3150V(3.15kV) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.079"W(4.50mm x 2.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) (Torr) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 337
MOQ:177
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 177 - 1,769 | $1.263 |
| 1,770 - 8,849 | $1.25 |
| 8,850 - 17,699 | $1.243 |
| 17,700 - 88,499 | $1.237 |
| 88,500 - 176,999 | $1.235 |
| 177,000 - | $1.233 |
| - | - |
| - | - |




