GRM32ER61C106KC31L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052529
Date Code:1
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | 1210 |
| Depth | 2.5 mm |
| Dielectric | X5R |
| Height | 2.5 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 2.5 mm |
| Tolerance | 10 % |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Width | 2.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,000
MOQ:1,250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,250 - 12,499 | $0.178 |
| 12,500 - 62,499 | $0.175 |
| 62,500 - 124,999 | $0.174 |
| 125,000 - 624,999 | $0.174 |
| 625,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




