GRM32EE70J107ME15L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052522
Date Code:15
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7U |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.106" (2.70mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 6,831
MOQ:653
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 653 - 6,529 | $0.342 |
| 6,530 - 32,649 | $0.339 |
| 32,650 - 65,299 | $0.334 |
| 65,300 - 326,499 | $0.334 |
| 326,500 - | $0.333 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





