GRM32DR72J473KW01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052518
Date Code:10
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.047 μF |
| Voltage - Rated | 630 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Thickness (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,000
MOQ:518
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 518 - 5,179 | $0.431 |
| 5,180 - 25,899 | $0.426 |
| 25,900 - 51,799 | $0.421 |
| 51,800 - 258,999 | $0.421 |
| 259,000 - | $0.42 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





