GRM31CC80J476KE18L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052498
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 47 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 791
MOQ:417
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 417 - 4,169 | $0.535 |
| 4,170 - 20,849 | $0.533 |
| 20,850 - 41,699 | $0.527 |
| 41,700 - 208,499 | $0.523 |
| 208,500 - 416,999 | $0.522 |
| 417,000 - | $0.522 |
| - | - |
| - | - |




