GRM31C5C1E104JA01K
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052496
Date Code:1811
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 9,439
MOQ:938
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 938 - 9,379 | $0.238 |
| 9,380 - 46,899 | $0.237 |
| 46,900 - 93,799 | $0.233 |
| 93,800 - 468,999 | $0.232 |
| 469,000 - | $0.232 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




