GRM31BR73A102KW01L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052494
Date Code:16
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 1000V(1kV) |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.049" (1.25mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 23,515
MOQ:1,250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,250 - 12,499 | $0.178 |
| 12,500 - 62,499 | $0.175 |
| 62,500 - 124,999 | $0.174 |
| 125,000 - 624,999 | $0.174 |
| 625,000 - | $0.174 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





