GRM21BR60E107ME15L
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052473
Date Code:18
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 2.5 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,893
MOQ:577
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 577 - 5,769 | $0.387 |
| 5,770 - 28,849 | $0.382 |
| 28,850 - 57,699 | $0.378 |
| 57,700 - 288,499 | $0.377 |
| 288,500 - | $0.377 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




