GRM035R60J475ME15D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052447
Date Code:20
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 4.7 μF |
| Voltage - Rated | 6.3 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.024"L x 0.012"W(0.60mm x 0.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Package / Case | 0201 (0603 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,878
MOQ:790
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 790 - 7,899 | $0.282 |
| 7,900 - 39,499 | $0.281 |
| 39,500 - 78,999 | $0.276 |
| 79,000 - 394,999 | $0.276 |
| 395,000 - | $0.275 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





