GCM21A7U2E221JX01D
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052396
Date Code:8
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCM |
| Capacitance | 220 pF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | U2J |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,708
MOQ:1,875
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,875 - 18,749 | $0.119 |
| 18,750 - 93,749 | $0.117 |
| 93,750 - 187,499 | $0.116 |
| 187,500 - 937,499 | $0.116 |
| 937,500 - 1,874,999 | $0.116 |
| 1,875,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |




