DEA1X3F330JC3B
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052323
Date Code:6
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEA |
| Capacitance | 33 pF |
| Voltage - Rated | 3150V(3.15kV) |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | SL |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.236"Dia(6.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 14,500
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.074 |
| 30,000 - 149,999 | $0.074 |
| 150,000 - 299,999 | $0.073 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.073 |
| 1,500,000 - | $0.072 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




