DE7100FZ472PVA1-KC
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052317
Date Code:97
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 4.7 nF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 12 mm |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Introduction Date | 2002-12-04 |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,916
MOQ:264
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 264 - 2,639 | $0.847 |
| 2,640 - 13,199 | $0.845 |
| 13,200 - 26,399 | $0.837 |
| 26,400 - 131,999 | $0.832 |
| 132,000 - 263,999 | $0.828 |
| 264,000 - 527,999 | $0.827 |
| 528,000 - | $0.826 |
| - | - |




