CSTCR5M32G53A-R0
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052167
Date Code:98
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Ceramic |
| Composition | Ceramic |
| Frequency | 5.32 MHz |
| Frequency Stability | 2000 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.5 % |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 11 months ago) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Surface Mount |
| REACH SVHC | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 9,000
MOQ:790
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 790 - 7,899 | $0.282 |
| 7,900 - 39,499 | $0.281 |
| 39,500 - 78,999 | $0.276 |
| 79,000 - 394,999 | $0.276 |
| 395,000 - | $0.275 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




