CSTCR4M00G55B-R0-LF
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052166
Date Code:643
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 4MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | 4.5x2.0mm |
| Height | 1.2 mm(0.047inch) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,000
MOQ:518
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 518 - 5,179 | $0.431 |
| 5,180 - 25,899 | $0.426 |
| 25,900 - 51,799 | $0.421 |
| 51,800 - 258,999 | $0.421 |
| 259,000 - | $0.42 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




