CSTCR4M00G53A-R0
MURATA
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72052165
Date Code:4
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | CSMD |
| Composition | Ceramic |
| Frequency | 4 MHz |
| Frequency Stability | 2000 ppm |
| Frequency Tolerance | 0.5 % |
| Height | 1.15 mm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 3 |
| Self Resonant Frequency | 4 MHz |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 0.5 % |
| Width | 2 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,460
MOQ:469
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 469 - 4,689 | $0.476 |
| 4,690 - 23,449 | $0.475 |
| 23,450 - 46,899 | $0.469 |
| 46,900 - 234,499 | $0.465 |
| 234,500 - 468,999 | $0.464 |
| 469,000 - | $0.464 |
| - | - |
| - | - |




