1286AS-H-1R5M=P2
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE201612C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 1.5 µH |
| DC Resistance (DCR) | 114 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 2.0x1.6mm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5,943
MOQ:1,154
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,154 - 11,539 | $0.193 |
| 11,540 - 57,699 | $0.19 |
| 57,700 - 115,399 | $0.189 |
| 115,400 - 576,999 | $0.189 |
| 577,000 - | $0.188 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




