74441-0010
文档
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Connector Type | SFP |
| Contact Plating | Gold |
| Country of Origin | US |
| Current Rating | 500 mA |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Receptacle |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Thermoplastic |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 3.03 kV |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 20 |
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 800 µm |
| Plating | Tin |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050 |
| Shielding | No |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 30 V |
| Voltage Rating (AC) | 30 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 328
MOQ:53
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 53 - 529 | $4.221 |
| 530 - 2,649 | $4.172 |
| 2,650 - 5,299 | $4.144 |
| 5,300 - 26,499 | $4.135 |
| 26,500 - 52,999 | $4.127 |
| 53,000 - | $4.118 |
| - | - |
| - | - |





