- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Interfaces >
- I/O expanders >
- MAX7301ATL+T(MAXIM)
MAX7301ATL+T
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 I/O expanders |
| Manufacturer | MAXIM |
| Output Type | Push-Pull |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Current - Output Source/Sink | 4.5mA/10mA |
| Interrupt Output | Yes |
| Clock Frequency | 26 MHz |
| Number of I/O | 28 |
| Interface | SPI |
| Product Overview | IC XPNDR 26MHZ SPI 40TQFN |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 40-TQFN(6x6) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 60
MOQ:24
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 24 - 239 | $9.682 |
| 240 - 1,199 | $9.636 |
| 1,200 - 2,399 | $9.561 |
| 2,400 - 11,999 | $9.505 |
| 12,000 - 23,999 | $9.477 |
| 24,000 - | $9.454 |
| - | - |
| - | - |




