MAX4787EXK+T
MAXIM
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st72049872
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Current control/management |
| Manufacturer | MAXIM |
| Voltage - Input | 2.3V ~ 5.5V |
| Current - Output | 100 mA |
| Accuracy | ±41 % |
| Function | Current Limit |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-70-5 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 920
MOQ:97
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 97 - 969 | $2.319 |
| 970 - 4,849 | $2.289 |
| 4,850 - 9,699 | $2.279 |
| 9,700 - 48,499 | $2.272 |
| 48,500 - 96,999 | $2.267 |
| 97,000 - | $2.262 |
| - | - |
| - | - |




