GCJ31MR71E225KA12L
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GCJ |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.08 |
| 6,000 - 11,999 | $0.078 |
| 12,000 - 23,999 | $0.078 |
| 24,000 - 35,999 | $0.077 |
| 36,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




