- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0997002.WXN(LITTELFUSE)
产品属性
| Color | Grey |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| Depth | 3.8 mm |
| Height | 8.7884 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder , Socket |
| Packaging | Bulk |
| Resistance | 55.6 mΩ |
| Voltage Rating (DC) | 58 V |
| Width | 3.81 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 15,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.691 |
| 6,000 - 8,999 | $0.69 |
| 9,000 - | $0.00 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




