- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- 0287003.PXS(LITTELFUSE)
产品属性
| China RoHS | Compliant |
| Color | Violet |
| Current Rating | 3 A |
| Height | 12.3 mm |
| Introduction Date | 2012-09-05 |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Holder |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Yes |
| Time to Trip | 80 ms |
| Voltage Rating (DC) | 32 V |
| Width | 5.1054 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 3,999 | $0.458 |
| 4,000 - 5,999 | $0.411 |
| 6,000 - 7,999 | $0.407 |
| 8,000 - 9,999 | $0.402 |
| 10,000 - | $0.395 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




