LLS1E682MELZ
NICHICON
RoHS状态:RoHS2
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st71923947
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 6.8 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 22 mm |
| Dissipation Factor | 0.4 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 30 mm |
| Height - Seated (Max) | 32.004 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 10 mm |
| Leakage Current | 1.23 mA |
| Life (Hours) | 3000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | PCB, Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 2.56 A |
| Ripple Current (AC) | 2.56 A |
| Schedule B | 8532220040 |
| Termination | Snap in |
| Test Frequency | 120 Hz |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 25 V |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 47
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $3.382 |
| 10 - 49 | $1.784 |
| 50 - 99 | $1.412 |
| 100 - 499 | $1.337 |
| 500 - 999 | $1.281 |
| 1,000 - 1,999 | $1.244 |
| 2,000 - 3,999 | $1.237 |
| 4,000 - | $1.231 |




