- Top >
- 被动元件 >
- 电阻器 >
- Through-hole/THT/Lead >
- MOS1C471J(KOA)
MOS1C471J
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | Axial |
| Composition | Metal Film |
| Lead Free | Lead Free |
| Number of Pins | 2 |
| Power Rating | 1 W |
| Resistance | 470 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $0.125 |
| 20 - 99 | $0.101 |
| 100 - 199 | $0.073 |
| 200 - 999 | $0.064 |
| 1,000 - 1,999 | $0.057 |
| 2,000 - 3,999 | $0.051 |
| 4,000 - 7,999 | $0.048 |
| 8,000 - | $0.047 |




