THL 15-4813WI
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | THL 15WI |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 70°C |
| Features | Remote On/Off, OCP, OVP, SCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.00"L x 1.00"W x 0.40"H(25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) |
| Approval Agency | CB |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 43
MOQ:2
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $38.404 |
| 20 - 99 | $37.469 |
| 100 - 199 | $37.002 |
| 200 - 999 | $36.721 |
| 1,000 - 1,999 | $36.16 |
| 2,000 - 3,999 | $35.88 |
| 4,000 - 7,999 | $35.786 |
| 8,000 - | $35.712 |





