PVG5A201C03R00
MURATA

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71913020
Date Code:15
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Cermet |
| Depth | 3.9 mm |
| Height | 5.1054 mm |
| Lifecycle Status | Obsolete (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 250 mW |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Turns | 11 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Power Rating | 250 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 200 Ω |
| Taper | Linear |
| Temperature Coefficient | 150 ppm/°C |
| Termination | J-Hook |
| Tolerance | 10 % |
| Width | 3.5052 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 216
MOQ:17
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 17 - 169 | $5.547 |
| 170 - 849 | $5.404 |
| 850 - 1,699 | $5.33 |
| 1,700 - 8,499 | $5.274 |
| 8,500 - 16,999 | $5.25 |
| 17,000 - 33,999 | $5.236 |
| 34,000 - 67,999 | $5.229 |
| 68,000 - | $5.221 |




