LTC3780EG#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71907851
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Clock Sync | No |
| Duty Cycle | 99 % |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Duty Cycle | 99 % |
| Max Frequency | 440 kHz |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Output Phases | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 24 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 3 A |
| Output Voltage | 30 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 400 kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,800
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $23.908 |
| 1,000 - 4,999 | $23.88 |
| 5,000 - | $23.853 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




