LTC3370EUH#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71907799
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | QFN |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 2.25 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 800 mV |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 32 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Current | 2 A |
| Output Type | Adjustable |
| Packaging | Tape and Reel |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,500
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $20.886 |
| 1,000 - 4,999 | $20.858 |
| 5,000 - | $20.836 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




