GRM31MF11E105ZA01L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71890466
Date Code:2018
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 1 µF |
| Case/Package | 1206 |
| Height | 1.15 mm |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.15 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,101
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 99 | $0.224 |
| 100 - 299 | $0.172 |
| 300 - 499 | $0.128 |
| 500 - 999 | $0.12 |
| 1,000 - 3,999 | $0.113 |
| 4,000 - 4,999 | $0.108 |
| 5,000 - 9,999 | $0.108 |
| 10,000 - | $0.107 |




