- Top >
- 被动元件 >
- 过滤器 >
- Line filters >
- RPE-2006F02(TDK-LAMBDA)
RPE-2006F02
TDK-LAMBDA
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71889431
Date Code:2022+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 6 A |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Leakage Current | 500 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 219
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $29.706 |
| 3 - 3 | $25.334 |
| 4 - 4 | $24.787 |
| 5 - 8 | $24.459 |
| 9 - 9 | $23.876 |
| 10 - 19 | $23.804 |
| 20 - 29 | $23.476 |
| 30 - | $23.366 |




