- Top >
- 被动元件 >
- 开关/控制器 >
- Limit Switches >
- D4A-4918N(OMRON)
D4A-4918N
OMRON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71888372
Date Code:2021
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 44 mm |
| Electrical Life | 750 kcycles |
| Max Operating Temperature | 100 °C |
| Mechanical Life | 30 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Packaging | Bulk |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
| Width | 42 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $69.611 |
| 2 - 2 | $66.288 |
| 3 - 3 | $65.181 |
| 4 - 4 | $64.627 |
| 5 - 8 | $64.294 |
| 9 - 9 | $63.704 |
| 10 - 19 | $63.63 |
| 20 - | $63.297 |




