RSEL-2002W
TDK-LAMBDA
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71888371
Date Code:2021
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Approvals | CSA, EN, UL |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 250 mΩ |
| Frequency | 60 Hz |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Chassis Mount , Flanges |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Wire Leads |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Weight | 61.000009 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 16
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $10.887 |
| 5 - 9 | $8.241 |
| 10 - 29 | $7.577 |
| 30 - 49 | $7.134 |
| 50 - 59 | $7.045 |
| 60 - 99 | $7.023 |
| 100 - 199 | $6.979 |
| 200 - | $6.945 |




