LT8641IUDC#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71863713
Date Code:2023
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 3 ~ 65 V |
| Voltage - Output | 810m ~ 64V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | For Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | QFN 20(18)pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 74
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $18.014 |
| 3 - 3 | $13.653 |
| 4 - 4 | $13.099 |
| 5 - 8 | $12.767 |
| 9 - 9 | $12.176 |
| 10 - 19 | $12.102 |
| 20 - 29 | $11.77 |
| 30 - | $11.659 |




