MAX8535EUA+T
MAXIM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71861553
Date Code:11+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 OR controller/ideal diodes |
| Manufacturer | MAXIM |
| Type | N+1 Oring Controller |
| FET Type | N-Channel |
| Voltage - Supply | 8V ~ 14V |
| Current - Supply | 2 mA |
| Ratio - Input:Output | N:1 |
| Delay Time - OFF | 200 ns |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Redundant Power/Telecom Infrastructure |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-uMAX/uSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,644
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.049 |
| 5,000 - | $4.039 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




