ADXL203CE
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71861325
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 传感器/传感器IC/传感器模块 Acceleration sensors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | iMEMSR |
| Type | Analog |
| Output Type | Analog Voltage |
| Bandwidth | 0.5Hz ~ 2.5kHz |
| Acceleration Range | ±1.7g |
| Sensitivity (mV/g) | 1000 |
| Axis | X/Y |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Features | Adjustable Bandwidth W |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-CLCC(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,935
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $53.005 |
| 1,000 - | $52.95 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





