LT6015IS5#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71821707
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Bandwidth | 3.3 MHz |
| Case/Package | TSOT |
| Common Mode Rejection Ratio | 100 dB |
| Gain Bandwidth Product | 3.3 MHz |
| Input Bias Current | 2 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 55 µV |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 15 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 50 V |
| Min Dual Supply Voltage | 1.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Amplifiers | 1 |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Current | 325 µA |
| Output Current per Channel | 32 mA |
| Packaging | Cut Tape |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 110 dB |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000, 8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|8542330000|85 |
| Slew Rate | 0.8 V/µs |
| Voltage Gain | 129.54 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 348
MOQ:11
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 109 | $4.721 |
| 110 - 549 | $4.398 |
| 550 - 1,099 | $4.324 |
| 1,100 - 5,499 | $4.268 |
| 5,500 - 10,999 | $4.262 |
| 11,000 - 21,999 | $4.24 |
| 22,000 - 43,999 | $4.23 |
| 44,000 - | $4.223 |




