IHLP6767GZER6R8M11
VISHAY

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71821227
Date Code:21
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-6767GZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 22.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 18.5A |
| Inductance | 6.8 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 10MHz |
| DC Resistance (DCR) | 6.15mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.675"L x 0.675"W(17.15mm x 17.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.276" (7.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 7
MOQ:7
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $13.224 |
| 70 - 349 | $12.984 |
| 350 - 699 | $12.61 |
| 700 - 3,499 | $12.535 |
| 3,500 - 6,999 | $12.503 |
| 7,000 - 13,999 | $12.479 |
| 14,000 - 27,999 | $12.451 |
| 28,000 - | $12.431 |





