TPS23750PWPR
Texas Instruments

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71821036
Date Code:24
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 PoE(Power over Ethernet) controller |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Controller (PD)/DC/DC |
| Voltage - Supply | 0V ~ 67V |
| Current - Supply | 2 mA |
| Power - Max | 12.95 W |
| Number of Channels | 1 |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Product Overview | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20HTSSOP |
| Standards | 802.3af(PoE) |
| Auxiliary Sense | No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-HTSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 120
MOQ:19
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $4.933 |
| 190 - 949 | $4.824 |
| 950 - 1,899 | $4.75 |
| 1,900 - 9,499 | $4.694 |
| 9,500 - 18,999 | $4.667 |
| 19,000 - 37,999 | $4.656 |
| 38,000 - 75,999 | $4.649 |
| 76,000 - | $4.644 |




