LTC3853EUJ#PBF
ANALOG DEVICES

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71809412
Date Code:16
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | QFN |
| Duty Cycle | 98 % |
| Height | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Duty Cycle | 98 % |
| Max Frequency | 830 kHz |
| Max Input Voltage | 24 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 5 A |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Max Supply Voltage | 24 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Nominal Supply Current | 4.1 mA |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 3 |
| Number of Pins | 40 |
| Output Current | 25 A |
| Output Voltage | 13.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 830 kHz |
| Topology | Buck |
| Width | 6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 38
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $21.41 |
| 50 - 249 | $20.85 |
| 250 - 499 | $20.477 |
| 500 - 2,499 | $20.402 |
| 2,500 - 4,999 | $20.346 |
| 5,000 - 9,999 | $20.318 |
| 10,000 - | $20.292 |
| - | - |




