LT1611CS5#TRMPBF
ANALOG DEVICES

RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71809400
Date Code:24
文档
产品属性
| Case/Package | TSOT |
| Frequency | 1.4 MHz |
| Height | 900 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 10 V |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Output Current | 150 mA |
| Max Output Voltage | -5 V |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Input Voltage | 900 mV |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Output Voltage | -34 V |
| Min Supply Voltage | 1.1 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Output Current | 150 mA |
| Output Type | Adjustable, Fixed |
| Output Voltage | -5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 1.8 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Termination | SMD/SMT |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 140
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $18.512 |
| 50 - 249 | $17.952 |
| 250 - 499 | $17.578 |
| 500 - 2,499 | $17.503 |
| 2,500 - 4,999 | $17.447 |
| 5,000 - 9,999 | $17.419 |
| 10,000 - | $17.394 |
| - | - |





