ULD1C101MED1TD
NICHICON
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st71793580
Date Code:2022
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 6.3 mm |
| Leakage Current | 16 µA |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Mount | Through Hole |
| Ripple Current | 210 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




