R5F513T3ADFJ#30
RENESAS
RoHS状态:N/A
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-3
Management ID:st71792731
Date Code:201952
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RX |
| Data Bus Width | 32 b |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 32 |
| Part Group | RX13T |
| Pitch | 800 µm |
| RAM Size | 12 kB |
| Part Series | RX100 |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.




