LTM4622AEY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st71786511
Date Code:24+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power regulators -DC/DC switching regulators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input (Max) | 20 V |
| Voltage - Input (Min) | 3.6 V |
| Voltage - Output (Max) | 1.5 V |
| Current - Output | 2.0 A /2A |
| Number of Outputs | 2 |
| Frequency - Switching | 1 MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Function | Step-down (Buck) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,080
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $38.734 |
| 1,000 - | $38.684 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




