JWT100-522/A
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
原产国:MY
Management ID:st71780896
Date Code:2022+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | JWT (100W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Voltage - Output 3 | -12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 13A |
| Number of Outputs | 3 |
| Power (Watts) | 100W |
| Efficiency | 72% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 65°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L7.99" x W3.62" x H1.89" (202.9mm x 91.9mm x 48.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 22
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $102.61 |
| 2 - 2 | $99.264 |
| 3 - 3 | $98.149 |
| 4 - 4 | $97.592 |
| 5 - 8 | $97.257 |
| 9 - 19 | $96.662 |
| 20 - 29 | $96.253 |
| 30 - | $96.142 |




