ZWS50B-12
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71780890
Date Code:2023
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Output 2 | 12V |
| Voltage - Output 3 | 12V |
| Voltage - Output 4 | 12V |
| Voltage - Output 6 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 4.3A |
| Number of Outputs | 6 |
| Power (Watts) | 52W |
| Efficiency | 86% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L5.20" x W1.97" x H1.02" (132.0mm x 50.0mm x 26.0mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 60
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $27.567 |
| 3 - 3 | $23.106 |
| 4 - 4 | $22.548 |
| 5 - 8 | $22.214 |
| 9 - 9 | $21.619 |
| 10 - 19 | $21.545 |
| 20 - 29 | $21.21 |
| 30 - | $21.099 |




