ZWS30B-12
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71780888
Date Code:2023
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电源模块/内置板 AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | ZWS30B (30W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.5A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 30W |
| Efficiency | 86% |
| Operating Temperature Range | -10°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L5.24" x W2.17" x H1.02" (133.0mm x 55.1mm x 25.9mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 23
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $25.392 |
| 3 - 3 | $20.931 |
| 4 - 4 | $20.374 |
| 5 - 8 | $20.039 |
| 9 - 9 | $19.444 |
| 10 - 19 | $19.37 |
| 20 - 29 | $19.036 |
| 30 - | $18.924 |




