- Top >
- 电源 >
- 发电/电源 >
- Power Supplies >
- PBA600F-24(COSEL)
PBA600F-24
COSEL
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:A-4
Management ID:st71780874
Date Code:2023
文档
产品属性
| Approvals | cUL |
| Current - Output 1 | 27 A |
| Depth | 61 mm |
| Efficiency | 84 % |
| Height | 61 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 71 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 27 A |
| Output Power | 648 W |
| Output Voltage | 24 V |
| Power Rating | 648 W |
| Voltage - Output 1 | 24 V |
| Weight | 1.6 kg |
| Width | 120 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 39
MOQ:1
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $263.732 |
| 2 - 2 | $260.386 |
| 3 - 3 | $259.271 |
| 4 - 4 | $258.714 |
| 5 - 6 | $258.379 |
| 7 - 9 | $257.997 |
| 10 - 17 | $257.71 |
| 18 - | $257.413 |





